Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, hafta sonu yine onlarca açılış, düğün, nişan, nikah programına katılarak halkla iç içe oldu. Katıldığı tüm programlarda 7’den 70’e vatandaşların ilgi odağı olan Mehmet Şahin’e dostları da eşlik etti.

Şahin sırasıyla; Redifoğlu ve Ratkevičiūtė Aileleri’nin evlatları Burak ile Justina’nın nikah merasimine, Topataş ve Altay Aileleri’nin evlatları Ümran ile Turgay’ın, Gümüş ve Turhan Aileleri’nin evlatları Ebru ile Mustafa’nın, Toksöz ve Arslan Aileleri’nin evlatları Sena ile Turan’ın, Keskin ve Gölgeli Aileleri’nin evlatları Merve ile Arif’in, Şahin ve Göçer Aileleri’nin evlatları Büşra ile Fatih’in, Çoban ve Şahin Aileleri’nin evlatları Halil İbrahim ile Melike’nin, son olarak Bilgin ve Çalık Aileleri’nin evlatları Emine ile Ercan’ın düğün merasimine katıldı. Şahin, tüm genç çiftlere bir ömür boyu saadet diledi.

https://www.buyukalanya.com/mehmet-sahinden-hafta-sonu-yogun-mesai-foto-galeri/212120/?fbclid=IwAR2EGtm_PaaltaX6iWMTwPLad5KbFWCs16pub5MlUHdtChs562iLPzIKQwE