31 Mart yerel seçimlerine geri sayım tüm hızıyla devam ederken, İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Cikcilli Belediyesi’nde uzun yıllar başkan yardımcılığı yaptıktan sonra 2014 – 2024 arası 10 yıl Alanya belediye başkan yardımcılığı yapan Nazmi Yüksel, eski Mahmutlar Belediye Başkanı Avukat Murat Can, Kestel Mahalle Muhtarı Muhterem Şimşek, Konaklı Mahalle Muhtarı Mustafa Arınç’ın ardından, 2019 yılı Millet İttifakı Alanya belediye başkan adayı olan eski Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez de bugün resmen Şahin’in saflarına dahil oldu.

Saat 14.30’da İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen törenle Abdullah Sönmez tüm desteğini Mehmet Şahin’in başarısı için vereceğine kaydetti. Mehmet Şahin ise partililere ve Alanya halkına teşekkür ederek 31 Mart’ta kazananın Alanya olacağını kaydetti ve kendisine destek vermek için İyi Parti’ye kayıt olan Abdullah Sönmez ve ekibine teşekkür etti.

https://www.buyukalanya.com/ve-abdullah-sonmez-de-resmen-sahinin-ekibinde/222294/?fbclid=IwAR2rq0FVOXShmfPK2hvlcMl4iCc3GzjsU2s2RM24qI1bHiHZ7gTqY8TIh7E