İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Alanya’nın tüm sorunlarını ve çözüm yollarını bildiklerini belirterek, “Biz hazırız, tüm projelerimiz de hazır. Göreve gelince işe ulaşım krizini bitirmekle başlayacağız” dedi.

Turizm kenti Alanya’da çok önemli ve çok büyük projeleri hayata geçireceklerini ve kısa süre içinde fark yaratacaklarını vurgulayan Şahin, “Alanya’mız, denizi, kumu, güneşi, tarihi, kısacası eşsiz güzelliklerine rağmen şu anda hak ettiği noktada değil. Alanya’mızı hak ettiği noktaya taşımak için ekibimiz ve projelerimiz hazır. Bu projeleri bir bir hayata geçireceğiz ve Alanya’yı dünya markası yapacağız. Biz mazeret üretmeyiz çünkü mazeret sadece sizi mutlu eder ama başarıya götürmez” dedi.

“İŞKENCE HALİNE GELDİ”

Alanya’nın çözülmesi gereken en acil sorunlarının başında ulaşımın geldiğini ifade eden Şahin, “Göç almaya devam eden Alanya’da ulaşım sorunu her geçen gün biraz daha büyüyor. Alanya trafiği artık işkence halinde geldi. Bu sorunun çözümü noktasında neler yapılması gerektiğini de çok iyi biliyoruz. Göreve geldikten sonra ilk işimiz başta ulaşım sorunu olmak üzere tüm sorunlara el atmak ve çözüme kavuşturmak olacak. Sorunları da çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diye konuştu.

https://www.gazetealanya.com/sahin-alanyanin-ulasim-krizini-bitirecegiz?fbclid=IwAR1iJtgNIsvYzZd1UX2MG7v_yKUN6Mz3hyhx9trzqP-SBxcLZJnlxZxIsnc