İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, gönüllü destekçileri ile Olive Garden’da düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı ve siyasi hayatı boyunca hiç kimseyi ayırmadan, sadece iyi günde değil kötü günde de herkesin yanında olan Mehmet Şahin, geçmişte gösterdiği yardımsever ve samimi duruşunun olumlu sonuçlarını almaya devam ediyor.

Yapılan istişare toplantısında her kesimden, her partiden, her bölgeden farklı bir profilin toplantıya katıldığı gözlemlendi.

İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Her Şey Alanya’mız İçin” düşüncesi ile çıktığımız bu kutlu yolda gönüllü dostlarımızla istişare toplantısında bir araya geldik. Alanya’mızın sorunları ve çözüm yolları konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Gönülden gönüle köprü kurarak Alanya’mız için bizimle olan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah” ifadelerini kullandı.

https://www.buyukalanya.com/mehmet-sahine-gonullu-ordusu-foto-galeri/218433/?fbclid=IwAR1-jGiQf5uM1XeHeWSrNATw6q7la0z8uoGlyj6XLX9djOin8-SHGHElk1M