İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, aralıksız süren çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Geçtiğimiz gün İyi Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı Alper Arıkan, Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er ve Milliyetçi Hareket Partisi eski ilçe başkanlarından Cafer Uyar ile birlikte Ankara’daki İyi Parti grup toplantısına katılan Şahin, program sonrası Alanya’ya dönerek çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Bir yıl önce vatandaşlarla buluşma noktası olarak belirlediği ve hizmete açtığı Çözüm Ofisinde bugün Alanya Kent Konseyi Eski Yürütme Kurulu Engelsiz Kent Meclisi Başkanı Emine Soykan ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Ziyaret ile ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Şahin, “Alanya’mızın sorunlarının yanında engelli dostlarımızın sorunlarının çözümü ile ilgili projelerimiz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretleri ve değerli fikirleri için teşekkür eder; başarılı çalışmalarının devamını dilerim” İfadelerini kullandı.

https://www.buyukalanya.com/mehmet-sahinden-ozel-bireylere-jest/219194/?fbclid=IwAR1EohkzLDAVCObQ4Ciz5Zd4Q06sTYFwvDwOyiwOXr1CwzwodpvZkgW7-Hs