İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, yoğun programları devam ederken, bugün Konaklı Mahallesi’nde Konaklı Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile bir araya geldi.

Kooperatif Başkanı Adem Şanlı ve yönetiminin daveti üzerine kooperatif üyeleri ile kahvaltı programında bir araya gelen Şahin, kooperatif üyelerinin sektörlerinde yaşadıkları sorunlar yanında Alanya’nın ve Konaklı Mahallesi’nin sorunlarını dinleyerek, sorunların çözümü ve projeleri ile ilgili bilgi aktarımında bulundu. Program sonrası Konaklı Semt Pazarı’nda pazar esnafını da ziyaret eden Şahin, pazar esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Ziyaret ile ilgili açılama yapan Şahin, “Bugün Konaklı Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin daveti ile sektörde faaliyet gösteren esnafımız ile bir araya geldik. Onların sektörde yaşadıkları sorunlarını dinledik. Konaklı Mahallesi ve Alanya’mızın sorunları ve çözüm yolları ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda Konaklı Semt Pazarı’nda çalışan esnafımızı da bugün ziyaret ettik. Pazar esnafımız ve alışveriş yapan vatandaşlarımızın da sorunlarını dinleyerek sohbet ettik. Nazik davetleri ve misafirperverlikleri için kooperatif başkanımız Adem Şanlı ile yönetimi ve üyelerine çok teşekkür ederim” dedi.

https://www.gazetealanya.com/mehmet-sahinden-konaklida-esnafa-ziyaret?fbclid=IwAR1CoUk8FGNlsPL2jZQ8BZWnVmKRqVWqSDRfCove-pjParzVEQjuReII4XU