Önceki gün Alanya’da yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı muhteşem bir seçim ofisi açılışına imza atan İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’in projelerine ilgi her geçen gün artıyor.

Gündoğmuş’u yeniden yaşanabilir bir kent yapmak geriye göçü kalkınma ile birlikte sağlamak üzere projeler üreten İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Gürses, ambulans ve gölet projesi inşası için müjde verdi.

Alanya’da yaşayan Gündoğmuş’un Kayabükü Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Gürses, Gündoğmuş’u kalkındıracak projelerini anlattı.

Gürses’in Karabüklüler ile yaptığı toplantıya katılan İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, Alanya olarak Gürses’in projelerine destek vereceklerini ifade etti. Toplantıda Şahin’in tam donanımlı ambulans ve bir adet sulama amaçlı gölet projesini yapma sözü verdiğine dikkati çeken Gürses, “Partimizin Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ilçemize bir adet tam donanımlı ambulans bir adet de gölet projemizi yapmayı söz vermiştir. Gündoğmuş halkı adına kendisine teşekkür ederim, birlikte başaracağız” dedi.

https://www.buyukalanya.com/mehmet-sahinden-gundogmusa-cifte-mujde/223586/?fbclid=IwAR3mrVglJw13S1N0Gj1Nd2UpyagZuyxMB_aQIyZX6-KFcCWIkx5A_SCqLE0