Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet ŞAHİN, ekip arkadaşları ve muhtarlar ile birlikte Karakocalı (Gökbel) Mahallesi Muhtarı Şerafettin YİĞİT’in daveti üzerine geleneksel bayramlaşma programına katıldı. Mehmet ŞAHİN’ in girişimleri ile 2021 yılında Doğu Alanya yaylaları için başlayan ve üç yıldır aralıksız devam eden sağlık hizmetlerinin bu yıl için de duası gerçekleştirildi.

Karakocalı Mahallesi Muhtarı Şerafettin YİĞİT tarafından yöre halkı ile bayramlaşma amacıyla her yıl organize edilen ve geleneksel hale gelen programa katılan Mehmet ŞAHİN ve yol arkadaşları, etkinliğe katılan muhtarlar ile birlikte, bölge sakinleri ile bayramlaşmanın yanında 2021 yılında bölge halkının hizmetine sunduğu ve devamlılığını sağladığı sağlık hizmetleri ile güvenlik hizmetlerini de yerinde takip etti.

 

ŞAHİN: ALANYA’MIZIN ORTAK DEĞERİ VE PAYDASI OLAN YAYLALARIMIZ İÇİN DE “ÖNCE SAĞLIK, ÇÜNKÜ ÖNCE İNSAN” SLOGANIYLA ÇIKTIĞIMIZ YOLA DURMADAN DEVAM EDİYORUZ.

Programla ilgili açıklama yapan ŞAHİN, “Yol arkadaşlarımız ve muhtarlarımız ile birlikte Karakocalı Muhtarımız Şerafettin Yiğit’in girişimleri ile her yıl düzenlenen ve geleneksel hale gelen Gökbel bayramlaşma programına katıldık. Bugün yöre halkı ve dostlarımız ile bir araya gelmemize vesile olan Karakocalı Mahallesi (Gökbel) Muhtarımıza ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Yayla sakinleri ile bayramlaşma fırsatı yakaladığımız organizasyonda yöre halkı ile de güzel sohbetler gerçekleştirdik. Malumlarınız olduğu üzere; 2021 yılında hizmete sunduğumuz acil yardım ambulansları ile istihdam ettiğimiz doktorlarımız ile sunduğumuz genel sağlık hizmetlerini üç yıldır aralıksız olarak sürdürülmesini sağlıyoruz.

Bu hizmetler karşısında bölge halkının memnuniyetlerine şahit olmak bizleri bir kez daha çok gururlandırdı ve “ÖNCE SAĞLIK, ÇÜNKÜ ÖNCE İNSAN” sloganı ile çıktığımız yolda ne  kadar önemli bir eksikliği tamamladığımızı görmemizi sağladı. Yaylalarımız, her zaman Alanya’mız ve bizler için ortak değerimiz ve paydamız olmuştur. Köy, kent ayırımı yapmadan, her zaman şehrimizin sorunlarına katkı sağlamaya çalıştık. Halkımızın bize ihtiyacı olduğunda yanlarında olduk. Bundan sonra da aynı anlayış ile çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada muhtarımızın daveti vesilesiyle üç yıldır devamlılığını sağladığımız hizmetlerin duasını da gerçekleştirdik. Yöre halkının yanında doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız ile bayramlaşarak, çalışmalarında kolaylıklar diledik. Ben buradan bizleri her zamanki gibi sıcak yüreklilikle karşılayan yöre halkına konukseverlikleri için teşekkür eder; sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramlar dilerim.” dedi.

https://www.alanyaadres.com/gundem/mehmet-sahin-den-gokbel-cikarmasi-h83791.html

https://www.yenialanya.com/haber/15607468/mehmet-sahinden-gokbel-cikarmasi