Alanya Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, bir zamanlar Alanya sanayisinde oto tamirci çıraklığı yaparken çalıştığı arkadaşlarıyla bir araya gelerek eski günleri yad etti.

Gençlik yılları boyunca Alanya Sanayi Sitesi’nde tamirci çıraklığı, Alanya Sebze ve Meyve Hali’nde sandık çakma işi, gezi tekneciliği gibi işler yapan Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin , geldiği yeri asla unutmuyor.

Çocukluk ve gençlik yıllarında birlikte çalıştığı mesai arkadaşları ile sık sık bir araya gelen Şahin, bugün de Alanya Sanayi Sitesi’nde ‘Oto tamircisi çıraklığı’ yaptığı arkadaşları ile buluştu.

Mehmet Şahin Alanya Sanayi Sitesinde arkadaşlarının kahvaltı davetine katılım sağlayarak sosyal. medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Çocukluğumda Alanya Sanayisi’nde ekmeğimizi bölüp paylaştığımız çıraklık arkadaşlarımla kahvaltıda bir araya geldik. Eski günleri de yad etmemize vesile olan güzel davetleri için başta çıraklık arkadaşım Faruk Sandal olmak üzere tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim emekçi esnafımıza helalinden bol kazançlar nasip etsin inşAllah. Her Şey Alanyamız İçin.”

https://www.alanyamedya.com/gundem/mehmet-sahin-alanya-sanayisinde-eski-gunleri-yad-etti-h38454.html