İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Hilmi Er, ilçe teşkilatı ve ekip arkadaşları ile birlikte bugün Mahmutlar Mahallesi’nde yol arkadaşları ile geniş katılımlı bir toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda katılımcılar ile Alanya’nın çözüm bekleyen sorunları ve çözüm yolları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Şahin’e desteğin her kesimden artarak devam ettiği görüldü. Çok yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen toplantıda katılımcılar özellikle Mahmutlar mahallesinde yaşadıkları sorunları teker teker Mehmet Şahin’e aktararak bu konuda Şahin’den destek istediler.

Mahmutlar eski belediye başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) önemli isimlerinden Av. Murat Can’ın ev sahipliği yaptığı toplantıda konuşan Murat Can, “Ata’mızın da dediği gibi Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır sözünden yola çıkarak bu bir Alanya meselesidir, Mahmutlar meselesidir. Bizim de gayemiz budur. Bu vesile ile taşın altına elimizi artık sokma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Bana bu konuda verdiğiniz destekler için herkese teşekkür ederim” dedi.

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı olarak yaklaşık 10 yıl görev yapan Nazmi Yüksel ve Kestel Mahallesi Muhtarı Muhterem Şimşek’ten sonra Avukat Murat Can’ın da Alanya’ya hizmet yolunda Mehmet Şahin’in yanında olduğunu açıklaması ile Mehmet Şahin’ e toplumun her kesiminden desteğin büyüyerek devam ettiğini gösterdi.

İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin ise sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “İyi Parti İlçe Başkanı’mız Hilmi Er, ilçe teşkilatımız ve ekip arkadaşlarımız ile birlikte Mahmutlar mahallemizde yol arkadaşlarımız ile kahvaltılı istişare toplantısında bir araya geldik. Alanya’mızın çözüm bekleyen sorunları ve çözüm yolları ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, sohbet ettik. Çıktığımız hizmet yolunda bizimle yol yürümek üzere aramıza katılan Avukat Murat Can ve tüm yol arkadaşlarıma teşekkür ederim. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşaAllah” İfadelerini kullandı.

https://www.buyukalanya.com/mahmutlardan-mehmet-sahine-guclu-destek/221977/