Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilciliği Başkanı Abdullah Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, İyi Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin’e belge ile teşekkür ettiler.

Mehmet Şahin Çözüm Ofisi’nin bugünkü konukları arasında Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilciliği yönetimi de vardı. Gaziler, kendilerini Kıbrıs gezisine götüren Şahin’e onur belgesi ile teşekkür ettiler.

Şahin, ziyarete ilişkin sosyal medya mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Ne yaparsak yapalım haklarını ödeyemeyeceğimiz gazilerimizi Çözüm Ofisi’mizde ağırlamaktan onur duyduk. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Alanya Temsilciliği Başkanı, değerli büyüğümüz Abdullah Yılmaz’ın takdim ettiği; verdiğimiz söz üzerine, nisan ayında gazilerimizin hatıralarını yerinde canlandırmak amacıyla düzenlediğimiz Kıbrıs gezisi için hazırladıkları Onur Belgesi’ni aldık. Her zaman olduğu gibi bundan sonra da kahraman şehitlerimizin bize emaneti olan yakınlarına ve gazilerimize elimizden geldiği kadar destek vermeye devam edeceğiz. Vatan size minnettar.”

https://www.gazetealanya.com/gazilerden-aday-sahine-onur-belgesi?fbclid=IwAR3FFLhT32dHQaSVOWL48Zk4TkIxEH0XrAdAuLqc_F0bdyvlHnKM9GNz3jY