Alanya Belediye Başkan Adayı ve Litvanya Cumhuriyeti Alanya Fahri Konsolosu Mehmet Şahin, vatandaşlardan oluşan çok sayıda ziyaretçiyi Çözüm Ofisi’nde ağırlamaya devam ediyor.

TELEFON ile günün her saatinde ulaşılabilen Şahin, haftada en az 1 gününü yüz yüze görüşmek isteyen vatandaşlara ayırarak temaslarını sürdürüyor.
Mehmet Şahin Çözüm Ofisi’nde gerçekleşen buluşmada Şahin, her gün telefonda ve ayak üstü yaptığı görüşmelere ek olarak bugün 70’in üstünde konuk ağırladı. 7’den 70’e her yaştan ve her kesimden konuklarının sorun ve taleplerini dinleyip çözümler üreten Şahin, “Bugün ziyaretimize gelen tüm dostlarımızı Çözüm Ofisimizde ağırlayarak talep, görüş ve önerilerini aldık. Ticaret Odası Başkanlığım dönemimde de kapımız herkese açıktı. Oda üyesi olsun, olmasın kimseyi ayırmadan herkese zaman ayırmaya çalıştım. Bugün nasılsa belediye başkanlığımız sürecinde de aynı yaklaşımımız devam edecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin inşAllah. Her şey Alanyamız için” dedi. (Mazlume GÖKTAŞ)

https://www.yenialanya.com/haber/16768303/alanyada-sahine-1-gunde-70i-askin-konuk