İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı açıklandıktan sonra Ankara’da gerçekleştirdiği temasların ardından bugün Seçim bölgesi Alanya’ya dönen Mehmet Şahin, Alanya girişi Okurcalar’da kalabalık bir grup tarafından, ‘’Başkan gibi’’ karşılandı.

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin için Okurcalar Mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı’nda karşılama programı gerçekleştirildi.

İYİ Parti Alanya İlçe Teşkilatı ve partililerin yaklaşık 3.000 kişilik bir katılımı ile gerçekleştirilen karşılama sonrası 500’ün üzerinde bir araç konvoy eşliğinde Aday Mehmet Şahin, Dinek Mahallesi amfi tiyatro meydanına geldi. Yoğun bir topluluğu karşısında gören Şahin, zaman zaman duygulu anlar yaşadı.  Burada bir teşekkür konuşması yapan Şahin konuşmasında;

“Değerli Hemşerilerim; bildiğiniz üzere, 2013 yılında başlayan ve iki dönem yürüttüğüm Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevimi, Alanya’mıza olan hizmet borcumu başka bir kulvarda ödemek amacıyla, tekrar aday olmayarak 17 Kasım 2022 tarihinde sona erdirdim. Alanya’mıza hak ettiği hizmeti sunmak için, Alanya Belediye Başkan Adaylığı düşüncemi 2022 yılı Ağustos ayında siz değerli Alanya Halkı ile paylaşmıştım’’ dedi.

‘‘HER ŞEY ALANYA’MIZ İÇİN’’

Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü; ‘’ ‘Her Şey Alanya’mız İçin’ söylemi ile çıktığım bu yolda, bugüne kadar inandığım doğrularla, her alanda üretken, zengin, mutlu ve güçlü bir Alanya’yı inşa etmek için çalışmalarıma devam ettim. Bu kutlu dava için; ‘Bizim siyasetimiz; Önce Millet, Önce Memleket diyenlerin siyasetidir.’ felsefesiyle ülkemize hizmet için kurulmuş İYİ Parti çatısı altında hizmet etmeye karar verdim’’ dedi.

ALANYA HALKINA ŞÜKRANLARIMI SUNARIM

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, konuşmasında duygulu anlar yaşarken ‘’Alanya’mıza hizmet için çıktığım bu yolda, aynı değerleri paylaştığım; İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Dr. Meral Akşener’e, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcılarımıza, İYİ Parti Genel İstişare Kurulu Üyelerimize, İYİ Parti Milletvekillerimize, İYİ Parti Antalya İl Başkanımıza ve Yönetimine, beni yol arkadaşı olarak gördükleri için teşekkür ederim. Bu vesile ile benden dualarını ve desteklerini esirgemeyerek her zaman yanımda olan çok kıymetli Alanya halkına şükranlarımı sunarım” ifadelerine yer verdi.

https://www.gazetealanya.com/aday-mehmet-sahine-baskan-gibi-gorkemli-karsilama?fbclid=IwAR2CsbsYyqPCAwXJSXaq8JUfDvmrF5nYQGi94K0fDMeSR4QoiYB5ywHGgTQ